Szanowny Pacjencie! Jeśli chcesz szybko odebrać swoją receptę bez wizyty w przychodni zachęcamy Cię do korzystania z e-recepty. E-recepta to elektroniczny dokument, który zastępuje tradycyjną, papierową receptę. E-receptę zrealizujesz na podstawie czterocyfrowego kodu, który otrzymasz e-mailem lub SMS-em. Załóż konto na pacjent.gov.pl i otrzymuj recepty w wybrany przez siebie sposób.

Wypełnij formularz

aby odebrać receptę / skierowanie

Uprzejmie informujemy, że recepta zamówiona w dzień roboczy do godz. 14
jest wydawana po upływie dwóch dni roboczych od godz. 14.

Odbiór recept

Recepty są wydawane na stale przyjmowane leki.
W innym przypadku konieczna jest wizyta u lekarza (zmiana leku, wprowadzenie nowego).

Receptę w formie e-recepty otrzymasz drogą elektroniczną. Receptę w formie papierowej może odebrać zamawiający  lub osoba przez niego upoważniona bezpośrednio w przychodni.

Recepta zamówiona w dzień roboczy do godz. 14 jest wydawana następnego dnia roboczego od godz. 14. Recepta zamówiona po godz. 14 zostanie wydana dwa dni później.

Recepty wydawane są tylko dla zarejestrowanych pacjentów przychodni Dom Med.

Masz pytanie?

Zobacz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Jeśli Twoje pytanie dotyczy zagadnień związanych z Twoim ubezpieczeniem zdrowotnym, zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej NFZ.

Jeśli chcesz wiedzieć, czy Twój lek jest refundowany zachęcamy do sprawdzenia aktualnego spisu leków refundowanych dostępnej  na stronie Ministerstwa Zdrowia.

Jeśli chcesz umówić się na wizytę, prosimy o rejestrację osobiście lub telefonicznie.