Wypełnij formularz

aby odebrać receptę / skierowanie

Skierowanie są wydawane dzień po zgłoszeniu po godzinie 14.00 , jeżeli jest to piątek wydajemy w poniedziałek po 14.00. Z uwagi na dużą ilość zachorowań i konieczność konsultacji telefonicznych z pacjentami czas wystawienia recepty może wydłużyć się do 10 dni. Prosimy o odpowiednio wcześniejsze zgłoszenie, zwłaszcza w przypadku długotrwale przyjmowanych leków.

Odbiór recept

Recepty są wydawane na stale przyjmowane leki.
W innym przypadku konieczna jest wizyta u lekarza (zmiana leku, wprowadzenie nowego).

Receptę w formie e-recepty otrzymasz drogą elektroniczną. Receptę w formie papierowej może odebrać zamawiający  lub osoba przez niego upoważniona bezpośrednio w przychodni.

Z uwagi na dużą ilość zachorowań i konieczność konsultacji telefonicznych z pacjentami czas wystawienia recepty może wydłużyć się do 10 dni. Prosimy o odpowiednio wcześniejsze zgłoszenie, zwłaszcza w przypadku długotrwale przyjmowanych leków.

Recepty wydawane są tylko dla zarejestrowanych pacjentów przychodni Dom Med.

Masz pytanie?

Zobacz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Jeśli Twoje pytanie dotyczy zagadnień związanych z Twoim ubezpieczeniem zdrowotnym, zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej NFZ.

Jeśli chcesz wiedzieć, czy Twój lek jest refundowany zachęcamy do sprawdzenia aktualnego spisu leków refundowanych dostępnej  na stronie Ministerstwa Zdrowia.

Jeśli chcesz umówić się na wizytę, prosimy o rejestrację osobiście lub telefonicznie.